Dubai Vizesi

Dubai, Basra Körfezi’nde bulunan Birleşik Arap Emirliklerine bağlı 7 emirlikten birisidir. Dubai’ye seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının geçerli Dubai vizesi sahibi olmaları gerekmektedir. Dubai Vizesi almak için başvuru süreciyle ilgili +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi Dubai Uzmanı personelimizden ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dubai Turistik Vize

Dubai'ye kısa süreli, turistik amaçlı seyahat etmeyi planlayan kişilerin başvurması gereken vize türüdür.

Ayrıntılı Bilgi

Dubai Ticari Vize

Dubai'ye iş toplantısı, iş görüşmesi, ticari fuar veya organizasyon amaçlı seyahat etmeyi planlayan kişilerin başvurması gereken vize türüdür.

Ayrıntılı Bilgi

Dubai Transit Vizesi

Dubai'den transit geçiş yapacak kişilerin başvurması gereken vize türü

Ayrıntılı Bilgi

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Dubai vizesi için meslek ve ziyaret amacınıza göre değişen gerekli evrak listelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi

Dubai Vizesi Başvurusu Süreci Nasıl Yürütülmektedir?

Dubai-BAE'ye bir seyahat planlıyorsunuz ve bunun için Dubai vizesi ihtiyacınız var. Öncelikle bizi aramadan önce uçak bileti ve otel rezervasyonu yapmamanızı tavsiye ediyoruz. İlk önceliğiniz +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak uzman personelimizle görüşmek olmalıdır.

Uzman personelimiz, telefonda öncelikle sizden seyahat amacınızı ve çalışma durumunuzu öğrenerek başvuru yapmanız gereken uygun vize kategorisini belirlemeye çalışmaktadır. Başvuru yapacağınız vize kategorisine ve durumunuza göre uzman personelimiz size Dubai vizesi hakkında kısaca bilgi vererek, talep etmeniz halinde sizlere başvuru için hazırlamanız gereken evrak listesini ve ayrıntılı bilgilendirmeyi email ve SMS ile ücretsiz olarak gönderecektir.

Size gönderilen mail ve SMS bilgilendirmesi ile ilgili aklınıza takılan bir konu olursa tekrar +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak, uzman personelimize sorabilirsiniz. Daha sonra sizden istenilen evrakları kendiniz elden veya posta, kargo, kurye aracılığıyla ofisimize gönderebilirsiniz. Posta, kargo veya kurye aracılığıyla gönderdiğiniz evraklarınız ofisimize ulaştığında sizlere bilgi verilecek ve evraklarınız işlemlerinizi takip edecek uzman personele hemen iletilecektir. Uzman personelimiz evraklarınızı kontrol ettikten sonra, eksik evrak olması durumunda tekrar sizi arayarak evraklarınızı tamamlamanızı talep edecektir.

  Bize Başvurun

  Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için durumunuzu açıklayın

  guest
  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x