Biz Kimiz?

Vize Keyfi firması tüm dünya ülkelerin vize işlemleri hakkında danışmanlık veren bir danışmanlık firmasıdır. Türk vatandaşlarına ve Türkiye’de yaşayan yabancı ülke vatandaşlarının vize alım sürecinde destek vermektedir. 
Vize işlemleri prosedür olarak  karmaşık, vakit alan ve insan psikolojisini yıpratan bir süreçtir. Bu problemli ve karmaşık süreçte vaktinizi daha verimli değerlendirmek için bir vize danışmanlığı hizmeti almak en doğru olandır. Bireysel başvurularda ilk kez vize süreci ile karşılan kişiler süreçte yapmış oldukları ufak hatalardan dolayı vizenin sonucunda ret alabilmektedir. Bu durumda tabi ki hem zaman hemde gereksiz para kaybı yaşanmaktadır. 
Vize keyfi firması olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile vize süreçlerinde hızlı ve profesyonel hareket etmekteyiz. Sloganımız “Vizenizi biz alalım, keyfini siz sürün” doğrultusunda vize işlemleri sürecinde olabildiğince sizlerin işinizi rahatlatmaktayız. 

Hizmetlerimiz

Vize Keyfi firması olarak, başta göçmen olmayan vizeler olmak üzere tüm vize işlemlerinde siz değerli misafirlerimize danışmanlık hizmeti sunmaktayız Göçmen olmayan vize işlemleri genel olarak ziyaretçi vizeleri, eğitim vizeleri, çalışma vizeleridir. Bununla birlikte göçmen vize kategorisi olarak aile birleşimi, yatırım vizeleri, oturum gibi konularda da danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.  

Vize Keyfi Nasıl Çalışır?

Vize keyfindeki tüm danışmanlarımız müşteri odaklı çalışmaktadır. İlk hedefimiz müşterimizin talep ettiği doğrultuda bir danışmanlık hizmetin sunulmasıdır. Müşterimiz uzmanlarımız ile iletişim kurdukları ilk andan itibaren isteklerinin neler olduğu konusunda ayrıntılı bir bilgilendirme yapılır. Bu aşamada vize danışmanımız müşterimiz için bir yol haritası belirler ve bu doğrultuda gerek yönlendirme gerekse de destek olmaya devam eder. Örneğin Almanya Aile Birleşimi için dil sertifakası konusunda yönlendirme yaparken, evrakların tercümesi için sizlere destek olacaktır. Çalışma odağımız sizlersiniz, bizimle iletişime geçmek için lütfen burayı tıklayınız
Vize Keyfi

Vize Keyfi Nerede?

Ofisimiz İstanbul’da vize işlemlerinin merkezi olan Harbiye de bulunmaktadır.Harbiye Askeri Müzesinin tam karşısında bulunan ofisimize bir çok ulaşım imkanı bulunmaktadır.
Adresimiz: Ergenekon Mahallesi Halaskargazi Caddesi Uzay Apartmanı No:15 Kat:4 Daire: 4 Şişli/ İSTANBUL

Vize Keyfi Hangi Konularda Sizlere Yardımcı Oluyor?

Adımızda da geçtiği üzere ilk işimiz tabi ki vize işlemleridir. Sizlere vize işlemleri dışında eğitim danışmanlığı, yurtdışı yatırım işlemleri konusunda da danışmanlık sunmaktayız. 
0 +
Vize Danışmanlığı
0 +
Öğrenci Danışmanlığı
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Kurumsal Müşteri