İngiltere Erasmus Vizesi

İngiltere Tier-5 Vizesi

İngiltere’ye ERASMUS programı kapsamında kısa süreli bir staj veya eğitim kapsamında seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere Tier-5 Vizesi ne başvurmaları gerekmektedir. İngiltere, en zor vize veren ülkelerden biridir. İngiltere, en zor vize veren ülkelerden biridir. İngiltere vize başvurunuz sırasında vize uzmanımızdan profesyonel destek almanız tavsiye edilmektedir. İngiltere’ye uzun süreli eğitim amacıyla seyahat etmeyi planlıyorsanız okul, kurs vb eğitim kurumunuzu ayarlamadan ve otel, uçak bileti rezervasyonunuzu yapmadan önce +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi İngiltere Uzmanı personelimizden ücretsiz ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Tier-5 vizesi başvurusu yapılırken en önemi noktalardan biri İngiltere’de size sponsor olacak bir lisanslı firma bulabilmeniz ve Cos Number alabilmenizdir.

Cos Number, sizin staj yapacağınız alan ile aldığınız eğitimin uyumlu olup olmadığını kontrol edilebilmesi için uygulanan bir prosedürdür.

Vize başvurunuz ret ile sonuçlanması halinde,  Konsolosluk tarafından size ret nedenlerini içeren bir mektup gönderilmektedir. İngiltere vize reddine itiraz yapılmamaktadır. Vize Keyfi İngiltere Uzmanı personellerimiz ret nedenleri ile ilgili geniş bilgi birikimine sahip olmakla birlikte, bu konudaki tecrübelerini her yapılan başvuruda değerlendirerek sizlere destek olmaktadır. (….İNGİLTERE VİZE REDDİ NEDENLERİ…. LİNK)

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x