Kanada Vizesi

Kanada Çalışma Vizesi

Kanada'ya çalışmak için gitmeyi planlayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının geçerli çalışma vizelerinin olması gerekmektedir. Kanada Çalışma Vizesi almak için başvuru süreciyle ilgili +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi Kanada Uzmanı personelimizden ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kanada Çalışma İzni

Sanatçılar-Sporcular, Hayır İşçisi, Dini Çalışan, Resmi Din Görevlisi ve Uluslararası Antlaşma kapsamındaki kişilerin başvuracağı geçici çalışma vizesidir.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Çalışma Vizeleri Gerekli Evraklar

Kanada Çalışma vizesi için meslek ve ziyaret amacınıza göre değişen gerekli evrak listelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada, kaliteli hayat standartı ile en çok ilgi gören ülkelerden biridir. Özellikle eğitim ve çalışma konusunda Türkiye’den pek çok kişi her yıl Kanada’ya gitmektedir. Kanada’da çalışmak istiyorsanız Kanada Çalışma Vizesi almanız gerekmektedir.

Üniversite mezunu nitelikli işlerde çalışacak veya mesleki uzmanlığı olan kişiler Kanada’da rahatça çalışma imkanı bulabilmektedirler. Ayrıca çalışma vizesi ile belli süreler çalıştıktan sonra göçmenlik başvurusu yapılabilmektedir.

Kanada’ya çalışmak amacıyla gidecek kişilerin öncelikle İngilizce veya Fransızca’yı anlayabilecek veya konuşabilecek seviyede bilmeleri gerekmektedir. Ayrıca gitmeden önce orada çalışacağınız iş yerini ayarlamalı ve oradan kabul mektubu almalısınız. Bu işyeri de sizi çalıştırabilecek bir işveren konumunda olmalıdır.

Kanada vize başvurusu, Kanada Büyükelçiliği’nin hizmet aldığı VFS Global’ de yapılmaktadır. Başvurudan önce VFS Global’den randevu alınarak, vize için gerekli evraklardan oluşan bir dosya ile başvuruda bulunulmaktadır. Eğer yakın bir tarihte biyometrik verilerinizi verdiyseniz tekrar gelmenize gerek kalmadan sizin adınıza işlemlerinizi biz yürütebiliriz. Vize başvuru sonuçlanma süresi genelde 2-3 haftadır. Genel olarak randevu talep ve işlem sonuçlanma süresi de düşünüldüğünde seyahatinize 40-45 gün kaldığında vize başvurusu yapmak sağlıklı olacaktır. Vizenizle ile ilgili son karar Kanada Büyükelçiliği insiyatifindedir.

Kanada Çalışma Vizesi için başvuru süreciyle ilgili +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi Kanada Uzmanı personelimizden ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz. Talep etmeniz halinde sizin adınıza başvuru sürecinizi uzman personelimiz sizleri ayrıntılı bilgilendirmekte, başvurunuzun doğru, güvenli, hızlı yapılması ve olumlu sonuçlanabilmesi için her türlü profesyonel desteği sağlamaktadır.