Kanada Vizesi

Kanada Eğitim Vizesi

Kanada, eğitim amacıyla ülke dışından en çok öğrenci alan ülkelerden biridir. Dil okulu, lise, üniversite, yüksek lisans veya doktora gibi pek çok alanda çeşitli ve kaliteli eğitim seçenekleriyle Kanada çok ilgi görmektedir. Kanada’ya eğitim için seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının geçerli Kanada Eğitim Vizesi ne sahip olmaları gerekmektedir. Başvuru süreciyle ilgili +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi Kanada Uzmanı personelimizden ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz. Kanada Vize türleri hakkında uzman personelimiz sizin adınıza başvuru sürecinizi takip etmekte, her adımda sizleri ayrıntılı bilgilendirmekte, başvurunuzun doğru, güvenli, hızlı yapılması ve olumlu sonuçlanabilmesi için her türlü profesyonel desteği sağlamaktadır.

 

Kanada Kısa Süreli Öğrenci Vizesi

Kanada'ya kısa süreli eğitim amacıyla seyahat etmeyi planlayan kişilerin başvurması gereken vize türüdür.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Uzun Süreli Öğrenci Vizesi

Kanada'da 6 aydan daha fazla bir süre dil okulu, lise, üniversite, yüksek lisans vb gibi eğitimlere katılmak amacıyla gideceklerin başvurması gereken vize türüdür.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Öğrenci Vizeleri Gerekli Evraklar

Kanada Öğrenci vizeleri için gideceğiniz eğitim amacınıza göre değişen gerekli evrak listelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Eğitim Vizesi başvurusu yapmadan önce durumunuza uygun vize türünü seçmeniz gerekmektedir. Yanlış vize türüne yapacağınız başvuru sizin ret almanıza sebep olacaktır. Eğitim vizeleri, gideceğiniz eğitimin süresine göre Kısa Süreli Öğrenci Vizesi ve Uzun Süreli Öğrenci Vizesi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Kısa Süreli Öğrenci Vizesi ; kısa süreli bir dil kursu veya kısa süreli bir eğitim araştırması yapmayı planlıyorsanız, durumunuza göre maksimum 6 ay olmak üzere başvuracağınız vize türüdür.

Uzun Süreli Öğrenci Vizesi ; 6 aydan daha uzun süreli dil kursu, sertifika programları, lisans, yüksek lisans gibi bir eğitim amacıyla gitmeyi planlıyorsanız başvurmanız gereken vizedir.

Kanada Eğitim Vizesi alabilmek için, orada kalacağınız süre içerisindeki masraflarınızı karşılayabilecek maddi imkanlarınızın olması gerekmektedir. Masraflarınızı kendiniz karşılayabileceğiniz gibi bir yakınınız da size sponsor olabilmektedir.

Kanada Eğitim Vizesi başvuru süreciyle ilgili +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi Kanada Uzmanı personelimizden ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz. Talep etmeniz halinde sizin adınıza başvuru sürecinizi uzman personelimiz yürütmekte, başvurunuzun doğru, güvenli, hızlı yapılması ve olumlu sonuçlanabilmesi için her türlü profesyonel desteği sağlamaktadır.