Kanada Vatandaşlık

Kanada, dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olarak pek çok kişinin yaşamak istediği bir yerdir. İngiltere’de uzun süreli yaşamak için izin belgesi veya vatandaşlık alabilmek zor şartlar gerektirmektedir. Kanada Vatandaşlık veya Sürekli Oturum İzni almak için başvuru süreciyle ilgili +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi Kanada Uzmanı personelimizden ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz sizin adınıza başvuru sürecinizi takip etmekte, her adımda sizleri ayrıntılı bilgilendirmektedir. Vatandaşlık başvurusu, profesyonel destek gerektiren bir süreçtir.

Kanada vatandaşlık doğumla veya sonradan belli şartlarla kazanılabilmektedir. Kanada'da doğan birinin vatandaş olabilmesi için anne babasından birinin Kanada vatandaşı olması gerekmektedir. Sonradan vatandaşlık kazanabilmek ise genelde bir sürecin sonunda mümkündür ve bu sürecin birden fazla yolu bulunmaktadır. Bu süreçte genelde belli bir süre sonra sürekli oturum izni alınmakta, ondan belirli bir süre sonra vatandaşlık hakkı kazanılmaktadır. Vatandaşlık ve Sürekli Oturum İzinleri iç içe geçmiş süreçlerdir. İkisinin sağladığı haklar da birbirinden farklılık göstermektedir

Kanada Vatandaşlık  için başvuru sürecinin nasıl yürütüldüğü ve kendinize uygun gerekli evrak listesini öğrenmek istiyorsanız lütfen Kanada vize anasayfamızı  inceleyiniz. Ayrıntılı bilgi için +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu aradığınızda uzman personelimiz her türlü sorunuza ücretsiz olarak cevap verecektir.