Nisan 23, 2020

Kanada Vizesi

Kanada Ziyaretçi Vizesi

Kanada’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Kanada’ya girebilmek için geçerli vizelerinin olması gerekmektedir. Kanada’ya turistik, aile ziyareti, ticari-iş amaçlı gidişlerinizde kısa bir süre kalmak istiyorsanız başvuracağınız vize türü Kanada Ziyaretçi Vizesi dir. Bu vize türü tek girişli veya çok girişli verilebilmektedir. Kanada Vizesi almak için başvuru süreciyle ilgili +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi Kanada Uzmanı personelimizden ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kanada Turist Vizesi

Kanada'ya kısa süreli, turistik amaçlı seyahat etmeyi planlayan kişilerin başvurması gereken vize türüdür.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Ticari Vize

Kanada'ya iş toplantısı, iş görüşmesi, ticari fuar veya organizasyon amaçlı seyahat etmeyi planlayan kişilerin başvurması gereken vize türüdür.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Aile Ziyareti Vizesi

Kanada'ya aile üyelerinden birini ziyaret amaçlı seyahat etmeyi planlayan kişilerin başvurması gereken vize türüdür.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Transit Vizesi

Kanada'dan transit geçiş yapacak ve kısa süre İngiltere'de kalacak kişilerin başvurması gereken vize türü

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Ziyaretçi Vizesi Gerekli Evraklar

Kanada Ziyaretçi vizeleri için meslek ve ziyaret amacınıza göre değişen gerekli evrak listelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi

Kanada Ziyaretçi Vizesi, tek girişli 6 aylık olarak verilirken, çok girişli  ise başvuru yaptığınız pasaportun bitiş tarihine kadar verilmektedir. Fakat çok girişli vizede de Kanada’ya her girişinizde en fazla 6 ay kalabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Kanada’ya seyahatleri öncesinde Kanada Büyükelçiliği temsilciliklerine vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Ülkemizde,  Kanada Büyükelçiliği’nin hizmet aldığı VFS Global firmasına başvurular yapılmaktadır. Başvurudan önce VFS Global’den randevu alınarak, vize için gerekli evraklardan oluşan bir dosya ile başvuruda bulunulmaktadır. Randevu günü ve saatinde VFS Global’a gidilerek evraklar bizzat başvuran tarafından teslim edilmeli ve başvuru esnasında başvuran kişinin biyometrik verileri alınmaktadır. Vize başvuru sonuçlanma süresi genelde 2-3 haftadır. Genel olarak randevu talep ve işlem sonuçlanma süresi de düşünüldüğünde seyahatinize 40-45 gün kaldığında vize başvurusu yapmak sağlıklı olacaktır.

Kanada Ziyaretçi Vizesi için başvuru süreciyle ilgili +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu arayarak Vize Keyfi Kanada Uzmanı personelimizden ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz. Talep etmeniz halinde sizin adınıza başvuru sürecinizi uzman personelimiz sizleri ayrıntılı bilgilendirmekte, başvurunuzun doğru, güvenli, hızlı yapılması ve olumlu sonuçlanabilmesi için her türlü profesyonel desteği sağlamaktadır. Ancak vize başvurunuz ile ilgili karar Kanada Büyükelçiliği insiyatifindedir. 

Kanada vize başvurusu için gerekli evrak listesi, seyahat amacınız ve mesleki durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Seyahatinize uygun vize alabilmeniz için gerekli evrak listesini ve evrakların nasıl hazırlanacağını bizi arayarak öğrenebilirsiniz. +90 (212) 909 22 10 numaralı telefonumuzu aradığınızda Vize Keyfi Kanada Uzmanı personelimiz sizin seyahat ve mesleki durumunuzu öğrenerek, sizleri bilgilendirecek, isteğiniz halinde e-mail ve telefonunuza ayrıntılı bilgileri ücretsiz olarak gönderecektir.

Kanada Ziyaretçi Vizesi başvuru sürecinin nasıl yürütüldüğü ve kendinize uygun gerekli evrak listesini öğrenmek istiyorsanız  lütfen Kanada Vize Anasayfamızı  inceleyiniz.