Türk Vatandaşları ve Türkiye’de yaşayan vatandaşların yukarıda bulunan ülkelere vize işlemleri konusunda destek olmaktayız. Eğer aradığınız ülke listede yoksa lütfen (0212) 909 22 10 numarasından vize uzmanımıza ulaşarak bilgi alınız ya da vize@vizekeyfi.com adresine mail atınız. 

Vize

Vize ülkelerin başka ülke vatandaşlarının ülkelere geliş sürecininde verdikleri resmi izindir. Genelde ülkeler bu süreci yürütürken gelen kişinin ülkesi ile kendi ülkesi arasındaki karşılılık esasına göre yürütülmektedir. Ülkeler vize muafiyetlerini genelde karşılıklı olarak kaldırmaktadır. Vatandaşlar ne kadar az ülkeye vize alıyorsa o kadar ülkesinin güçlü olduğunu düşünmektedir.  Türk vatandaşları olarak yukarıdaki tüm ülkeler için vize almamız gerekmektedir. Bu vize alım süreci bir prosedür doğrultusunda yürütülmektedir. Vize Keyfi firması olarak sizler adına bu vize işlemlerini biz yürütebilmekteyiz. 

Neden Bir Danışmanlık Firması İle Çalışmak Gerekiyor?

Vize işlemleri ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Bununla birlikte bazı ülkelerde en ufak bir hata sizlerin ret almasına ya da vizesinin olumsuz sonuçlanmasına neden olmaktadır. Vize danışmanlık firmaları sürekli aynı süreci takip ettiği ve bildikleri için bu hata oranı çok düşüktür.